Popularny: 4200 odsłonInformacje21 maja, 13:02,

Nowy Ład w Gostynin City!

Nowy Ład w Gostynin City!

Balon na Hel ponownie proponuje porcję satyry na majowy weekend. Uśmiechajmy się do siebie

Wizja nowego polskiego ładu zachwyca! Zaprezentowany na zdjęciu projekt centralnego wsparcia i rozwoju naszego miasta robi spektakularne wrażenie.Miliardy z funduszu odbudowy, które popłyną z Brukseli dotrą bezpośrednio drogą morską do naszego grodu. Drapacze chmur w centrum miasta będą w stanie dorównać najwyższym budynkom w Dubaju. Powstaną czteropasmowe ulice i kwadratowe ronda, a wielopoziomowe parkingi ułatwią życie kierowcom i rowerzystom.

To tutaj ma między innymi powstać fabryka widelców bezprzewodowych i riksz niskopodłogowych oraz zdalne centrum rozwoju technologii bezdotykowej. Swoją siedzibę planuje przenieść do Gostynina również Bill Gates, który osobiście będzie nadzorował produkcję czipów do szczepionek. W projekcie jest także koncepcja budowy metra wąskotorowego, które połączy odległe dzielnice naszego miasta. Jak podało CNN, Elon Musk po zapoznaniu się z wizualizacją tego przedsięwzięcia postanowił osobiście przylecieć rakietą do Gostynina na targ po denary, a mieszkańcy Warszawy i Łodzi już myślą o tym, aby przeprowadzić się do Gostynin City.

Trzeba uzbroić się w cierpliwość, ale jeżeli plan zostanie zrealizowany jakość naszego życia wstanie z kolan i wzniesie się na poziom dotąd niespotykany. Trzymajmy kciuki!

autor/źródło: WP

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Tom Tom, 23 maja
Pomarzyć zawsze można. Science fiction :-))
Agnieszka już tutaj nie mieszka, 23 maja
Nie jestem PiSiorem ale poziom tych żartów tutaj to dno.
Joe Biden, 22 maja
Oby się udało!
Dodaj ogłoszenie