Popularny: 1700 odsłonInformacje13 maja, 07:30,

Zorza Szczawin Kościelny liderem A-Klasy

Zorza wygrywa pewnie ze Spartą Mochowo. Michał Maciak bohaterem spotkania

Zorza Szczawin Kościelny pokonała pewnie na własnym boisku zespół Sparty Mochowo 3:0. Mecz został rozegrany w środę 12 maja br. w ramach zaległej 12. kolejki rozgrywek płockiej A-Klasy.

Pierwszą bramkę dla Zorzy zdobył w 34. minucie Michał Maciak. W drugiej połowie bezpośrednio z rzutu wolnego w 78. minucie na 2:0 podwyższył Adrian Stępień. Wynik spotkania na 3:0 zamknął w 83. minucie ponownie Michał Maciak.

Dzięki wygranej szczawiński zespół ze zdobytymi 30 punktami awansował na pierwsze miejsce w tabeli A-Klasy. Drugie miejsce, również z 30 oczkami zajmuje Sparta Mochowo. Trzeci w tabeli Start Proboszczowice ma na koncie 28 punktów.

Skład Zorzy: Łukasz Stasiak, Hubert Jankowski, Michał Maciak, Kamil Gronowski, Adrian Stępień, Kamil Jóźwik, Dawid Lemański, Dominik Matusiak, Grzegorz Morawski, Adrian Jóźwik, Jarosław Durka.

Rezerwowi: Radosław Gromczewski, Kacper Pawlikowski, Bartosz Markiewicz, Paweł Machała, Mateusz Matusiak, Bartek Kapturowski, Adrian Matusiak.

Trener: Rafał Stebner.