Informacje22 czerwca, 14:33,

Zniszczenia po sobotniej burzy w gm. Szczawin Kościelny


Udostępnij
W miniony weekend w wielu miejscowościach powiatu gostynińskiego wystąpiły burze oraz ulewne deszcze

W miniony weekend w wielu miejscowościach powiatu gostynińskiego wystąpiły burze oraz ulewne deszcze."Jak sami Państwo widzicie, niektóre drogi w naszej gminie stały się nieprzejezdne. Traktuję tę sprawę priorytetowo i od dziś drogi są naprawiane" - informuje Barbara Stępniak Wójt Gminy Szczawin Kościelny.

<div class="fb-post" data-href="https://www.facebook.com/Barbara.Stepniak.Wojt.Gminy.Szczawin.Koscielny/posts/142761990738470" data-show-text="true" data-width=""><blockquote cite="https://developers.facebook.com/Barbara.Stepniak.Wojt.Gminy.Szczawin.Koscielny/posts/142761990738470" class="fb-xfbml-parse-ignore"><p>ZNISZCZENIA PO SOBOTNIEJ BURZY W GMINIE SZCZAWIN KOŚCIELNY.

Jak sami Państwo widzicie, niektóre drogi w naszej gminie stały się nieprzejezdne.
Traktuję tę sprawę priorytetowo i od dziś drogi są naprawiane.</p>Opublikowany przez <a href="https://www.facebook.com/Barbara.Stepniak.Wojt.Gminy.Szczawin.Koscielny/">Barbara Stępniak Wójt Gminy Szczawin Kościelny</a>&nbsp;<a href="https://developers.facebook.com/Barbara.Stepniak.Wojt.Gminy.Szczawin.Koscielny/posts/142761990738470">Poniedziałek, 22 czerwca 2020</a></blockquote></div>
 

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Wójt Gminy Szczawin Kościelny
Tematy:Burze

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie