Popularny: 3300 odsłonInformacje3 sierpnia, 17:52,

Znamy mistrza Gostynina w szachach szybkich

Radosław Jedynak prezes Polskiego Związku Szachowego został zwycięzcą sobotnich (3 sierpnia br.) V Mistrzostw Gostynina w szachach szybkich. Z mieszkańców Gostynina najlepszy był Jarosław Jaworski. W kategorii kobiet nagrodzona została Kinga Marczyk.


Udostępnij 24
W zawodach rywalizowało blisko 70 miłośników królewskiej gry


Zawody zorganizowane zostały przez SzUKS "GOSTMAT 83" w Gostyninie. W jubileuszowej piątej edycji tej królewski gry o tytuł mistrza w Miejskim Centrum Handlowym Stara Betoniarnia rywalizowało blisko 70 miłośników tej królewskiej gry.

Wyniki:

kategoria Open:

  1. Radosław Jedynak
  2. Mariusz Duch
  3. Marcin Steczek
  4. Kacper Zakrzewicz
  5. Mirosław Gawroński
  6. Witold Walaszczyk
  7. Kamil Borkowski

kategoria Junior:

  1. Zuzanna Łukasik
  2. Adam Stanowski
  3. Sebastian Hoffman
autor/źródło: ralf

Napisz komentarz

Komentarze

Marek Rega, 4 sierpnia
Gratuluję sukcesu organizacyjnego
Popularny: 800 odsłonInformacje3 sierpnia, 16:40,

Przegrana Mazura w czwartym sparingu

W piątek, 2 sierpnia 2019 r. seniorzy Mazura Gostynin rozegrali czwarta grę kontrolną w ramach przygotowań do sezonu 2019/2020 Ligi Okręgowej.


Udostępnij 3
Niestety, Mazur w mocno okrojonym składzie nie miał szans

Niestety, Mazur w mocno okrojonym składzie nie miał szans w potyczce z Kujawiakiem Kowal, przegrywając 1:5. Po nie najgorszej grze w pierwszej połowie, w drugiej nasi zawodnicy zagrali bardzo słabo, przegrywali już 0:5 i co chwilę piłka lądowała w bramce Huberta Borowego.
Honorową bramkę zdobył w 79 minucie po dośrodkowaniu z lewej strony boiska z rzutu wolnego od Damiana Surmaka i celnej główce Bartosza Komorowskiego.

Teraz podopiecznych trenera Arkadiusza Szulczewskiego czekają treningi i być może jeszcze jedna gra kontrolna. Szczegóły na stronie klubowej.

Natomiast wiadomo już, że Mazur zainauguruje rozgrywki Płockiej Ligi Okręgowej w sobotę, 17 sierpnia 2019 r. o g. 11:00 a rywalem będzie na Stadionie w Gostyninie Unia Iłów.

Kujawiak Kowal – Mazur Gostynin 5:1
Bramki: 5' i 65' Hubert Szymczak, 61' Dawid Kwiatkowski, 66' Gracjan Sobczak, 75' Alan Czerwiński - 79' Bartosz Komorowski

Mazur rozpoczął w składzie: Hubert Borowy – Michał Węglewski, Mateusz Kłosiński, Piotr Dutkiewicz, Patryk Gronalewski – Rafał Wilamowski, zawodnik testowany, Dariusz Kurkowski, Damian Surmak – Bartosz Komorowski, Eryk Przybylski;
zagrał także: Bartłomiej Skonieczny;
trener: Arkadiusz Szulczewski

autor/źródło: Piotr Mrówka

Napisz komentarz

Komentarze

No nie wiem kto..., 4 sierpnia
Czyżby w przyszłym sezonie A- klasa?

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie