Popularny: 7500 odsłonInformacje19 sierpnia, 11:52,

Zderzenie osobówki z ciężarówką. Nie żyją dwie osoby

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj (19 sierpnia br.) w godzinach porannych w miejscowości Popłacin (gm. Nowy Duninów), w wyniku którego śmierć na miejscu poniosły dwie osoby.


Udostępnij 8
Tragedia na drodze, Dwie osoby nie żyją, dwie w ciężkim stanie trafiły do szpitala


osobyo zdarzenia doszło około godziny 5:30. ZE wstępnych ustaleń policja wynika, że kierująca autem opel astra 25-letnia mieszkanka Włocławka z niewiadomych przyczyn na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem ciężarowym marki DAF.

W wypadku śmierć na miejscu poniosły dwie y: kierowca opla oraz jej 19-letni pasażer, obywatel Grecji. Pozostała dwójka pasażerów osobówki w ciężkim stanie zostali przetransportowani do szpitala. Kierowca auta ciężarowego wyszedł ze zdarzenia bez większych obrażeń.

autor/źródło: ralf / foto: OSP Nowy Duninów

Napisz komentarz

Popularny: 3900 odsłonInformacje19 sierpnia, 10:59,

Parafia Miłosierdzia Bożego pożegnała ks. Jarosława Kowalczyka

Podczas niedzielnej mszy świętej wierni pożegnali odchodzącego z parafii Miłosierdzia Bożego w Gostyninie księdza Jarosława Kowalczyka.


Udostępnij 9
Duchowny służył w parafii przy ulicy Polnej od sierpnia 2016 roku

Ks. mgr Jarosław Kowalczyk służył w parafii przy ulicy Polnej od sierpnia 2016 roku. Z dniem 22 sierpnia 2019 roku zostanie wikariuszem parafii pw. św. Anny w Nowym Mieście.

W czerwcu wierni z parafii św. Marcina pożegnali ks. mgr Michała Guzka. Jego miejsce zastąpi dotychczasowy wikariusz parafii pw. Świętej Trójcy w Rypinie ks. mgr Leszek Smoliński.

autor/źródło: ralf / foto: parafia Miłosierdzia Bożego

Napisz komentarz

Komentarze

crazy, 22 sierpnia
szkoda ,grzeczny, uprzejmy głoszący bardzo mądre słowo boże
maks, 20 sierpnia
życzliwy i lubiany przez młodzież
Parafianka, 19 sierpnia
Będzie pustka po tak wspaniałym kapłanie. Tyle przekazał nam. Dobra. I miłości do bliźniego.. dziękujemy za posługę kapłańska i szczery usmiech

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie