1700 odsłonInformacje20 września 2020, 11:59,

Zawodniczka KO Fight Team Gostynin brązową medalistką Mistrzostw Polski

Gratulacje dla Oli Pasikowskiej!

W sobotę (19 września br.) w Sochaczewie odbyły się Mistrzostwa Polski MMA, podczas których Ola Pasikowska wywalczyła brązowy medal w kategorii JUNIOR - 57 kg.

W mistrzostwach wystartowało łącznie 4 zawodników KO Fight Team Gostynin: Jakub Paszotta wygrał walkę w kat. 77 kg OFS, ale z powodu kontuzji musiał wycofać się z dalszego udziału. Jakub Rybiński w kat. 70 kg PK wygrał pierwszą walkę, jednak w ćwierćfinale nieznacznie uległ na punkty swojemu przeciwnikowi, Przemysław Pokropiński kat. -93 kg po bardzo twardej i mocnej walce również nieznacznie uległ na punkty swojemu przeciwnikowi.

Ponadto na Warszawskiej gali "GRANDA" swoja walkę w kat. -71 kg K-1 wygrał Bartosz Mierzejewski

Dużo walki, dużo doświadczenia, serce i zdrowie zostawione w oktagonie przez Naszych zawodników. Niestety nie obyło się bez kontuzji, ale to jest nieodłączną częścią tego sportu. Kilka miłych niespodzianek ???? kolejne zawody po których możemy postawić DUŻY "+" dla Naszych zawodników. Oby tak dalej. Następny przystanek Mistrzostwa Europy MMA gratulacje dla Oli za pierwszą "blaszkę" - podsumowuje start Krzysztof Osmałek trener klubu.