3800 odsłonInformacje11 stycznia 2018, 10:45,

Zamaskowani bandyci napadli na konwój

Zamaskowani bandyci napadli na konwój

Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


Do zuchwałej kradzieży doszło dziś rano w Płocku. Około godziny 7.30 na ulicy Podlaskiej zamaskowani złodzieje napadli na konwój przewożący pieniądze.



Sprawcy,którzy przyjechali na miejsce zdarzenia autem marki Lublin obezwładnili konwojentów, ukradli gotówkę, po czym wsiedli do auta marki Opel Vectra i odjechali w nieznanym kierunku. Funkcjonariusze nie podają wartości skradzionej kwoty pieniędzy.

Policja poszukuje napastników oraz apeluje o informacje do osób, które były świadkami zdarzenia - informuje serwis onet.pl

- Podczas przewożenia pieniędzy przez firmę konwojową samochodem marki Skoda Fabia, nieznani sprawcy poruszający się samochodem marki Lublin, który jak się okazało pochodził z kradzieży, spowodowali kolizję z samochodem konwojentów, po czym prawdopodobnie 2 zamaskowanych sprawców obezwładniło konwojentów. Następnie ukradli przewożoną kasetkę z pieniędzmi - wyjaśni Krzysztof Piasek rzecznik płockiej policji.

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie