Informacje
Dziś, 16:10, ralf / foto: IG Szczawin Kościelny
Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu w Szczawinie Kościelnym
Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych
We wtorek, 23 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Samorządowym Przedszkolu w Szczawinie Kościelnym. W uroczystości uczestniczyły dzieci, nauczyciele i rodzice.
Spotkanie rozpoczął program artystyczny przygotowany przez grupę sześciolatków, które zaprezentowały piosenki, wiersze i tańce. Następnie na scenie pojawiły się pięciolatki.
W trakcie uroczystości Norbert Finke z Nadleśnictwa Gostynin, we współpracy z Polskim Towarzystwem Leśnym, wręczył każdemu sześciolatkowi sadzonkę dębu. Akcja prowadzona jest pod nazwą „Rosnę z drzewem".
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: ralf / foto: IG Szczawin Kościelny
Tematy:
zakończenie roku
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz