Informacje Dziś, 16:10,

Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu w Szczawinie Kościelnym


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


We wtorek, 23 czerwca, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Samorządowym Przedszkolu w Szczawinie Kościelnym. W uroczystości uczestniczyły dzieci, nauczyciele i rodzice.



Spotkanie rozpoczął program artystyczny przygotowany przez grupę sześciolatków, które zaprezentowały piosenki, wiersze i tańce. Następnie na scenie pojawiły się pięciolatki.

W trakcie uroczystości Norbert Finke z Nadleśnictwa Gostynin, we współpracy z Polskim Towarzystwem Leśnym, wręczył każdemu sześciolatkowi sadzonkę dębu. Akcja prowadzona jest pod nazwą „Rosnę z drzewem".

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf / foto: IG Szczawin Kościelny

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie