Popularny: 1600 odsłonInformacje19 marca, 19:59,

Zabił dwie kobiety, jedną z nich poćwiartował. Zabrakło dla niego miejsca w KOZZD

Zabił dwie kobiety, jedną z nich poćwiartował. Zabrakło dla niego miejsca w KOZZD

Krajowy Ośrodek Zapobiegania Zachowaniom Dyssocjalnym w Gostyninie kolejny raz był tematem programu stacji telewizyjnej TVN

Piątkowe wydanie programu "Uwaga" dziennikarze poświęcili dwóm mężczyznom, którzy po odsiedzeniu swoich wyroków, z powodu braku miejsca nie zostali przyjęci do zamkniętego ośrodka w Gostyninie i wyszli na wolność."Jednym z nich jest sprawca podwójnego morderstwa sprzed 25 lat. Poćwiartował żonę, a potem próbował spalić jej szczątki. Ciało drugiej kobiety zakopał w lesie. Mimo prawomocnego orzeczenia sądu o umieszczeniu w ośrodku w Gostyninie od miesiąca jest na wolności.

Drugi mężczyzna odsiedział karę więzienia za gwałt i znęcanie się. Miał trafić do ośrodka w Gostyninie w trybie zabezpieczenia na czas procedowania jego sprawy przez sąd. Jednak mężczyzna prawie dwa miesiące temu wyszedł na wolność" - czytamy na stronie programu.

autor/źródło: ralf / uwaga.tvn.pl
Tematy:KOZZD

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Anna, 22 marca
Nie rozumie czegoś takiego poćwiartował kobietę i nie ma dla niego miejsca. Jaki w tym problem ,śmierć za śmierć . Każdy kto zabiją to zabić i jego a nie jeszcze utrzymywać z pieniędzy podatników. Od razu byłoby luźniej w ośrodku. Darmozjady i bydlaki bez sumienia powinni odrazy utylizować jak śmieci a nur rozczulać się nad nimi.
Dodaj ogłoszenie