Wypadek w Sierakowie. Zawinił kierowca ciężarówki
Policjanci gostynińskiej drogówki pracowali na miejscu zdarzenia drogowego z udziałem ciężarówki i dwóch samochodów osobowych. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 60 w miejscowości Sieraków. Do szpitala trafiła jedna osoba.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło we wtorek (22.12) w miejscowości Sieraków. Kierujący zespołem pojazdów nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu przez co wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w dwa samochody osobowe jadące w przeciwną stronę.
W skutek zdarzenia pasażerka jednego z pojazdów została przewieziona do szpitala celem wykonania niezbędnych badań podczas których okazało się że nie odniosła poważnych obrażeń. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierującemu ciężarówką zatrzymano prawo jazdy oraz skierowano wniosek do sądu o jego ukaranie. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.
Miejmy zawsze na uwadze, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, w których giną ludzie.
Obejrzyj zdjęcia
Podobało Ci się? Udostępnij!
![Wypadek w Sierakowie. Zawinił kierowca ciężarówki [ZDJĘCIA]](https://static.gostynin.info/site/assets/files/166490/id-8xkta-gostynin-wypadek-w.jpg)




