2000 odsłonInformacje28 lipca 2023, 15:59,

W Szczawinie wystąpi Stefano Terrazino

W Szczawinie wystąpi Stefano Terrazino
Stefano Terrazino , Źródło foto: Wikipedia

Zaproszenie na PIKNIK RODZINNY 2023 w Gminie Szczawin Kościelny

Z wielką radością zapraszamy na PIKNIK RODZINNY 2023, które odbędzie się w sobotę, 26 sierpnia 2023 r., na Stadionie Sportowym w Szczawinie Kościelnym. Inicjatywa ta wspólnie organizowana jest przez Wójta Gminy Szczawin Kościelny, Gminny Ośrodek Kultury w Szczawinie Kościelnym, Mazowsze - serce Polski oraz GazSystem.Impreza rozpocznie się o godzinie 17:00, zapewniając wspaniałą rozrywkę dla wszystkich uczestników.

Dla naszych najmłodszych gości przygotowaliśmy darmową strefę zabaw, w której znajdą się dmuchańce, kolorowa ciuchcia, fascynujące animacje, a także ścianka wspinaczkowa, która wyzwie dziecięce umysły do aktywnej zabawy. Dodatkowo, KPP w Gostyninie zapewni znakowanie rowerów, dbając o bezpieczeństwo naszych małych rowerzystów.

W trakcie trwania pikniku, będziecie mieli również okazję skorzystać z odpłatnego przelotu helikopterem, co na pewno zapewni wyjątkowe emocje, oraz cieszyć się usługami strefy gastronomicznej, serwującej smakowite przysmaki dla wszystkich smakoszy.

Nie mogło zabraknąć także wspaniałej muzyki! Czas pikniku uświetnią koncerty zespołów regionalnych, takich jak: Zespół Melodia Szczawińskiego Klubu Seniora, Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Szczawin Kościelny oraz Zespół Miód-Malina, którzy przypomną nam o bogactwie i pięknie polskiej kultury. Ponadto, na scenie pojawią się także artyści o międzynarodowej renomie: Agnes Violin, Jagoda&Brylant oraz Stefano Terrazino z zespołem. Po godzinie 22:00 zapraszamy wszystkich na "Potańcówkę pod Gwiazdami", podczas której będzie można swobodnie i radośnie tańczyć do białego rana.

Nie może Was zabraknąć na tym wyjątkowym wydarzeniu! Do zobaczenia 26 sierpnia 2023 r. na Stadionie Sportowym w Szczawinie Kościelnym!

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie