Informacje9 czerwca, 10:30,

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej

W momencie uzyskania w/w dofinansowania zainteresowani rolnicy zostaną niezwłocznie poinformowani o kolejnych krokach realizacji złożonych wniosków

Informujemy, że Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie uruchomił program umożliwiający pozbycie się folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej (np. siatka, sznurek, big-bagi).Wobec powyższego zainteresowani ROLNICY proszeni są o składanie wniosków do Urzędu Gminy w Szczawinie Kościelnym, do Referatu Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa - w terminie do 23 czerwca 2021 r.

"Proszę o podawanie rzetelnych informacji o ilości posiadanych odpadów do usunięcia!" - przypomina Barbara Stępniak Wójt Gminy Szczawin Kościelny.

W ramach realizacji przedsięwzięcia nie są kwalifikowane koszty zbierania odpadów od rolników. Rolnicy we własnym zakresie zobowiązani będą dostarczyć wyżej wymienione odpady pochodzące z produkcji rolniczej do miejsca wskazanego przez gminę.

W momencie uzyskania w/w dofinansowania zainteresowani rolnicy zostaną niezwłocznie poinformowani o kolejnych krokach realizacji złożonych wniosków.

Telefon do kontaktu: 500-821-694

Wniosek dostępny na stronie: https://www.szczawin.pl/files/dynamic/media/1570824113_Formularz-Szczawin.docx

autor/źródło: UG Szczawin Kościelny

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie