Popularny: 2700 odsłonInformacje27 listopada 2020, 14:43,

Trwają prace przy budowie boiska wielofunkcyjnego przy Gostynińskim Centrum Edukacyjnym


Powiat Gostyniński pozyskał na w/w zadanie 100 tys. złotych dofinansowania od Urzędu Marszałkowskiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2020.

Koszt modernizacji boiska wielofunkcyjnego przy Gostynińskim Centrum Edukacyjnym opiewa na kwotę 327 568,93 zł. Powiat Gostyniński pozyskał na w/w zadanie 100 tys. złotych dofinansowania od Urzędu Marszałkowskiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2020.O wsparcie z programu mogły ubiegać się gminy i powiaty z terenu województwa mazowieckiego, których projekty obejmowały:  budowę nowych, modernizację i remont już istniejących obiektów sportowych, w tym m.in.: hal i boisk sportowych, boisk sportowych wielofunkcyjnych, kortów tenisowych, skateparków, lodowisk, obiektów do uprawiania sportów wodnych i sportów miejskich (siłownie plenerowe, pumptrack, street workout), placów sportowo-rekreacyjnych.

Na realizację programu samorząd województwa mazowieckiego przeznaczył w tym roku 10 mln zł. Dzięki wsparciu zostanie zrealizowanych 114 inwestycji, z czego 10 w subregionie płockim.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Koordynator sportu, 28 listopada 2020
To będzie bubel jeśli nie będzie odwodnienia
Dodaj ogłoszenie