Popularny: 2100 odsłonInformacje20 sierpnia, 18:34,

Tłumy ludzi na Pikniku Rodzinnym w Szczawinie Kościelnym

W sobotę (17 sierpnia br.) odbyła się cykliczna impreza organizowana przez Gminę Szczawin Kościelny oraz Gminny Ośrodek Kultury w Szczawinie Kościelnym pod nazwą Piknik Rodzinny Szczawin Kościelny 2019.


Udostępnij 37
Gwiazdą wieczoru był zespół disco polo - Bayera


W tym roku piknik przyciągnął bardzo dużo ludzi, a to za sprawą gwiazd, które uświetniły imprezę: Piotr Pręgowski znany jako Pietrek z popularnego serialu Ranczo oraz zespół disco polo Bayera, której przeboje zajmują czołowe miejsca na listach przebojów.

Piknik był okazją do zaprezentowania się zespołów działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Szczawinie Kościelnym. Wystąpił Zespół „Melodia” Szczawińskiego Klubu Seniora, Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Szczawin Kościelny w towarzystwie kapeli łowickiej „Nas Troje” oraz tancerze z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Pasja”.

Podczas pikniku zostały wręczone nagrody w konkursie na najładniejszy ogród Gminy Szczawin Kościelny. Pierwsze miejsce oraz miano najładniejszego ogrodu Gminy Szczawin Kościelny otrzymał ogród p. Sylwii Kurkowskiej, II m-ce ogród p. Marii Lisieckiej a III m-ce ogród p. Grażyny Różańskiej. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Podczas pikniku można było skorzystać z konsumpcji przygotowanej przez Stowarzyszenie Kobiet Gminy Szczawin Kościelny, Klub Seniora i KGW. Swoje stoiska wystawiły KGW z Łuszczanowa, Adamowa, Helenowa Słupskiego, Trębek i Woli Trębskiej.

autor/źródło: ralf / GOK Szczawin Kościelny

Napisz komentarz

Popularny: 800 odsłonInformacje20 sierpnia, 14:23,

Zapowiada się deszczowa noc. Komunikat meteorologiczny

Zapowiada się deszczowa noc. Komunikat meteorologiczny

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie ostrzega przed zapowiadanymi intensywnymi opadami deszczu na terenie powiatu gostynińskiego.


Udostępnij 4
Ostrzeżenie: intensywne opady deszczu

Przewiduje się wystąpienie opadów deszczu okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym. Prognozowana wysokość opadów za okres ważności Ostrzeżenia - miejscami od 30 mm do 40 mm.

Komunikat obowiązuje od godz. 23:00 dnia 20.08.2019 do godz. 10:00 dnia 21.08.2019 roku.

autor/źródło: ralf
Tematy:deszcz

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie