2900 odsłonInformacje24 sierpnia 2023, 16:46,

"Spełnia się jedno z naszych marzeń". Ruszyła budowa sali gimnastycznej przy SOSW w Gostyninie


Całkowity koszt inwestycji wynosi 6.099.920,58 zł

Na czwartkowych obradach (24 sierpnia br.) radni wysłuchali informacji dyrektorów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego Jana Pawła II w Gostyninie, Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Mocarzewie oraz Dyrektora Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Gostyninie o realizacji zadań statutowych za rok szkolny 2022/2023 wraz z analizą finansową."Spełnia się jedno z naszych marzeń. Prace przy budowie sali gimnastycznej rozpoczęły się" -poinformowała na posiedzeniu Joanna Łoska dyrektor SOSW w Gostyninie.

Realizowana inwestycja oprócz budowy sali gimnastycznej pozwoli rozszerzyć ofertę edukacyjno-terapeutyczną placówki. "Może jest jeszcze za wcześnie żeby o tym mówić, ale pomieszczenia, które tam powstaną, oprócz sali gimnastycznej, być może pozwolą na otworzenia przedszkola specjalnego" - mówiła Łoska.

Całkowity koszt inwestycji wynosi 6.099.920,58 zł. Powiat Gostyniński jej realizację pozyskał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład  Programu Inwestycji Strategicznych  w kwocie 4.950.000,00 zł.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie