2000 odsłonInformacje6 października 2023, 13:28,

Krzysztof Skiba rozbawił publiczność w gostynińskim zamku


Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego

W czwartek (5 października br.) roku w gostynińskim zamku odbył się stand-up comedy z udziałem Krzysztofa Skiby. Wydarzenie zostało zorganizowane przez stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina.Skiba, znany z działalności muzycznej w zespole Big Cyc, od kilku lat prezentuje się jako stand-uper. W swoim występie w Gostyninie opowiadał o życiu codziennym, polityce i aktualnych wydarzeniach. Nie zabrakło również charakterystycznego dla niego poczucia humoru i ciętego języka.
Występ spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem publiczności. Widzowie śmiali się do łez, a po zakończeniu wieczoru dziękowali artyście za świetną zabawę.

"Skiba to prawdziwy mistrz stand-upu. Jego występ był pełen humoru, ale też trafnych obserwacji" - powiedział Roman Augustyniak.

"Cieszymy się, że mogliśmy zaprosić do Gostynina tak znakomitego artystę. A juz dzisiaj wieczorem w naszym mieście wystąpi Jerzy Kryszak" - dodała Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Inicjatywy dla Gostynina.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

 

Było ostro i wesoło Krzysztof Skiba ❤️Mazowsze serce Polski

Opublikowany przez Agnieszkę Korajczyk-Szyperską Czwartek, 5 października 2023
 

Krzysztof SKIBA w Gostyninie.... Kulturalnie i na wesoło ???????????? Dziękujemy za obecność i pamiętajcie... 15 października wybierzmy mądrze...

Opublikowany przez Romana Augustyniaka Czwartek, 5 października 2023

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie