Informacje18 maja, 13:56,

Przywództwo i zarządzanie organizacją. Zapisy na szkolenie w ramach Akademii Lidera Społecznika

Przywództwo i zarządzanie organizacją. Zapisy na szkolenie w ramach Akademii Lidera Społecznika

Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Jest jeszcze kilka wolnych miejsc

Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina zaprasza wolontariuszy i przedstawicieli organizacji pozarządowych do udziału w projekcie Akademia Lidera Społecznika. Projekt jest finansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.Już 4 czerwca pierwsze szkolenie pn. "Przywództwo i zarządzanie organizacją" w ramach Akademii Lidera Społecznika poprowadzi Żaneta Kajs.

Wizjonerka

„Moje mocne strony to kreatywność i nieszablonowe myślenie, pomysłowość i oryginalne koncepcje. Łączę elementy rzeczywistości w tak nietypowy sposób, że szukając rozwiązań na banalne problemy, często odkrywam zupełnie nieznane terytoria. Nie ograniczam swoich poglądów, działania, myślenia. Według mnie wszystko jest możliwe. Jako trenerka i coach wykorzystuję te moce do inspirowania innych do poszukiwań i rozwoju”

Idealistka

„We wszystkim co robię najważniejsze są dla mnie relacje. Jestem zorientowana na człowieka a nie na zadanie. Podchodzę do spraw intuicyjnie i z wyczuciem. Skupiam się na jakości, spójności i harmonii”

Instagram @zanetakajs

https://zanetakajs.pl

Chcesz wziąć udział w szkoleniu? Jest jeszcze kilka wolnych miejsc

Szczegółowe informacje na stronie stowarzyszenia: www.inicjatywadlagostynina.pl

 

❌Żaneta Kajs ????poprowadzi pierwsze szkolenie w ramach Akademii Lidera Społecznika już 4 czerwca. ➡️Wizjonerka „Moje...

Opublikowany przez Inicjatywa dla Gostynina Poniedziałek, 16 maja 2022
autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie