Popularny: 1800 odsłonInformacje19 października 2018, 14:52,

Piotr Mrówka: Pieniądze jednak to nie wszystko

Piotr Mrówka: Pieniądze jednak to nie wszystko [FELIETON]

Zapraszamy do lektury felietonu redaktora naczelnego portalu

"Kto by nie wygrał to i tak, po to aby się nachapać!" "Forsy im mało, nic by nie robili tylko pieniądze brali, aby do koryta!" "Narobili tych komisji na wybory, ile to będzie kosztować. Po co to i my za to zapłacimy!" Te i inne komentarze słyszę w Gostyninie, w pracy, na ulicy...Odpowiadam, tłumaczę:
"A ktoś działa społecznie, od 4 lat kadencji nie biorąc ani grosza dla siebie, przeznaczając całość diety na społeczne wsparcie sportowców.
Kto?
- Radny Rady Powiatu Kazimierz Majchrzak.
- No ba, w jego sytuacji nie ma się co dziwić"
- To zagłosujesz?
- Jak mogę to tak.

Nie wiem, czy wiecie, ale przez 4 lata działając społecznie na rzecz poprawy losów mieszkańców w Powiecie Gostynińskim Radny Kazimierz Majchrzak przeznaczył na działalność klubu MKS Mazur Gostynin 100 % diety radnego w wysokości łącznej ponad 80 tysięcy złotych!!!
Kwota niebagatelna i niezbędna dla funkcjonowania klubu w obecnej formie. Dzięki między innymi temu oraz przychylności Rady Miasta i radnych Inicjatywy dla Gostynina, z roku na rok coraz bardziej podnoszących środki z budżetu na sport, mamy przyjemność oglądać rozgrywki piłkarskiej IV Ligi w Gostyninie.

Kazimierz Majchrzak to Radny Rady Powiatu Gostynińskiego mijającej kadencji. Największy przedsiębiorca w mieście, właściciel firmy IZOLBET. Od lat wielki, wierny kibic i sponsor Mazura Gostynin.

W imieniu Pana Prezesa Kazimierza Majchrzaka, kibica przez "wielkie K" Mazura Gostynin i sympatyka gostynińskiego sportu, proszę o wsparcie w formie podziękowania - w wyborach 21 października 2018 roku - wszystkich sympatyków i kibiców sportowych.

Mogą to uczynić mieszkańcy Gminy Gostynin i Gminy Szczawin Kościelny, okręgu numer 2, głosując na kandydata nr 1 z listy nr 17 Inicjatywy dla Gostynina w wyborach do Rady Powiatu Gostynińskiego.
Pan Kazimierz Majchrzak oczywiście podtrzymuje deklarację przekazywania 100 % diety na cele społeczne - działalności klubu MKS Mazur Gostynin.

Również z zadowoleniem odebrałem deklarację kandydatki na Burmistrza Miasta Gostynina Agnieszki Korajczyk-Szyperskiej, w przypadku wygranej w wyborach, dojdzie do zwiększenia środków z budżetu Miasta Gostynina przekazywanych na gostyniński sport do wysokości 1 % wydatków.

Obecnie to około 0,6 %.

BO DLA POLITYKI NIE IDZIE SIĘ DLA PIENIĘDZY, ALE PO TO BY DBAĆ O NASZE MIASTO I POWIAT!

P.S.: Ja również obiema rękoma podpisuje się pod hasłem, że do polityki nie idzie się dla pieniędzy.

Nie kandyduję, ale będę czuwał nad prawidłowym przebiegiem liczenia głosów w jednej z gostynińskich komisji wyborczych w najbliższą niedzielę, 21 października.

Dlatego równowartość wynagrodzenia, jaką otrzymam za to już dziś przekazuje na cele społeczne.

autor/źródło: Piotr Mrówka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie