500 odsłonInformacje25 września 2023, 07:33,

Piłkarska A-Klasa i LO: Szopen Sanniki z piątym z rzędu zwycięstwem

Piłkarska A-Klasa i LO: Szopen Sanniki z piątym z rzędu zwycięstwem

Szopen Sanniki śmiało już można nazwać rewelacją sezonu

W weekend 23-24 września 2023 r. rozegrano mecze 5 kolejki piłkarskiej A_KLasy i Ligi Okręgowej. Szopen Sanniki śmiało już można nazwać rewelacją sezonu.Podopieczni trenera Marka Ledziona wygrali piąty z rzędu mecz w Lidze Okręgowej. Szopen szybko objął prowadzenie i kontrolował mecz ze spadkowiczem z 5 Ligi - Skrą Drobin. Dzięki zwycięstwu sanniczanie są nadal na drugim miejscu z 15 punktami, lepszy bilans ma jedynie także z 15 punktami Kasztelan Sierpc. Jednak przewaga tej dwójki nad kolejnymi zespołami już urosła do 6 punktów.

Skra Drobin - Szopen Sanniki 1-3 (0-2)

Bramki: Wiśniewski M. x2, Jaśkiewicz

Skład:

Ratajski - Baranowski (75' Szluser), Błęcki, Kotowicz, Robak - Sapiński, Jaśkiewicz, Wilamowski (65' Kowalski), Szczygielski - Gorzelewski, Wiśniewski M. (90' Mrowicki)

Ławka rezerwowych: Materka

Trener: Marek Ledzion

W piłkarskiej A-Klasie wygrana w derbach powiatu gostynińskiego Błyskawicy Lucień i druga z rzędu wygrana Zorzy Szczawin. Błyskawica w tabeli jest na piątym miejscu z 8 punktami, Zorza na ósmym z sześcioma punktami a Lwówianka na jedenastym z trzema punktami.

Lwówianka Lwówek - Błyskawica Lucień 1 : 2 (0 : 1)

Bramki: Kacper Kaźmierczak x2

Skład: Bartosz Tomczak - Bartłomiej Skonieczny(Kamil Surmak), Norbert Kamiński, Sebastian Zieliński, Mariusz Janiszewski, Mateusz Marciniak, Kacper Kryska(Artur Jendrzejewski), Mateusz Jagodziński, Jakub Tomczak(Jakub Lipka), Kacper Kaźmierczak, Łukasz Kaczmarek

Trener: Marek Ledzion

Pogoń Słupia 5:8 (0:7) ZORZA SZCZAWIN

3x Uniszkiewicz Tomasz

3x Kowalewski Emil

1x Śniecikowski Kamil

 Gronowski Kamil

Zorza: Matusiak M - Morawski(c) Skierkowski Joński- Durka Gronowski Uniszkiewicz T. Jankowski Szwejkowski- Kowalewski Śniecikowski.

Zagrali: Matusiak A. Jóźwik A, Uniszkiewicz P. Markiewicz, Zambrzycki, Wróbel

Relacja ze strony Zorzy Szczawin:

" Ważne 3 punkty w ligowej tabeli !!!

Mimo wygranej dość wysokiej , nie ukrywajmy tego w naszej grze jest jeszcze wiele do poprawy zwłaszcza w defensywie.

Pierwsza połowa.. co tu dużo pisać, koncertowa. Zmietliśmy gospodarzy z boiska!!! Inaczej tego nazwać nie można. Wynik po pierwszej części to 7:0 ! Dla naszego zespołu.

Druga część spotkania to zdecydowanie połowa gospodarzy i naszych błędów.

Rozluźnieni podchodzimy do drugiej części. Wczesne zmiany które rzutują na wyniku całego spotkania. Druga część w naszym wykonaniu to dramat . Innego słowa niestety nie da się użyć.

Wciąż wiele przed Nami , wciąż budujemy zespół. Popełniamy wiele karygodnych błędów ale okazała zaliczka daje Nam cenne 3 punkty w ligowej tabeli. Swój debiut w barwach Szczawińskiej Zorzy zaliczył kolejny z braci Uniszkiewicz , Piotrek. Liczymy na jego wsparcie w defensywie 

Panowie dzięki za walkę tego dnia, mimo że wygrana traktujemy ją jako dobrą lekcję w nadchodzących spotkaniach ! Brawo I gratulacje, serducho na placu zostało."

 

autor/źródło: Piotr Mrówka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie