Popularny: 1800 odsłonInformacje22 lipca, 17:05,

Pełen atrakcji Wakacyjny Piknik z IDG i super zabawa w piana party


Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego

Wakacje to czas przyjemnego lenistwa, zabawy i uśmiechu. Tego ostatniego z pewnością nie zabrakło na piątkowym (21 lipca br.) letnim pikniku zorganizowanym przez Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina.Na terenie przy Liceum Ogólnokształcącym w Gostyninie od wczesnych godzin popołudniowych aż do wieczoru całe rodziny mogły korzystać z przygotowanych przez organizatora atrakcji: eurobungee, dmuchańców, zabaw z animatorem, malowania buziek, zaplatania kolorowych warkoczyków oraz pysznej grochówki. Nie lada atrakcją była możliwość zwiedzenia wozu strażackiego oraz policyjnych radiowozów. Dużym zainteresowaniem cieszyło się również stoisko Malownii pani Edyty Anyszki, gdzie miłośnicy sztuki mogli spróbować swoich sił w warsztatach malarskich.

W trakcie wydarzenia funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie wszystkim chętnym znakowali rowery.

Obecnych na pikniku odwiedziła posłanka z naszego okręgu, pani Elżbieta Gapińska. Parlamentarzystka obdarowało dzieci drobnymi upominkami oraz słodkościami. Niekwestionowanym hitem imprezy było pierwsze w Gostyninie piana party. Po beztroskiej zabawie i tańcu w białym puchu, dzieci mogły się schłodzić w przygotowanej przez druhów z OSP Sierakówek kurtynie wodnej.

 

Wielkie HOP

Opublikowany przez Agnieszkę Korajczyk-Szyperską Piątek, 21 lipca 2023

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego.

"Piknik „Wakacje z Inicjatywą dla Gostynina” już za nami. Było kolorowo i radośnie. Grochówka i wata miały duuuuże wzięcie to znaczy, że smakowały. Warkoczyki wykonywane przez Patrycja Zawadzka - najdłuższe kolejki ever. Animacje i dmuchańce jak zwykle super. Ale największa frajda to piana party Wielkie HOP i kurtyna wodna w wykonaniu Ochotniczej Straży Pożarnej z Sierakówka. Byli policjanci, którzy znakowali rowery i Edyta Anyszka, która poprowadziła warsztaty malarskie" - informuje Liderka IDG Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

"Działo się na Wakacjach z Inicjatywą dla Gostynina. Frekwencja super, ilość uśmiechów ogromna. Dziękujemy Wszystkim za przybycie, za świetną zabawę i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Inicjatywę dla Gostynina" - podsumowuje Roman Augustyniak.

 

????????Piknik „Wakacje z Inicjatywą dla Gostynina” już za nami.???????? Było kolorowo i radośnie. ???????? Grochówka i wata miały duuuuże...

Opublikowany przez Agnieszkę Korajczyk-Szyperską Piątek, 21 lipca 2023
 

Działo się ❤️ na Wakacjach z Inicjatywą dla Gostynina. Frekwencja super, ilość uśmiechów ogromna????, a ta Piana Party i...

Opublikowany przez Romana Augustyniaka Piątek, 21 lipca 2023

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie