Informacje16 listopada, 13:42,

Ostatnie godziny głosowania w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Można oddać głos na projekt z Gostynina

Ostatnie godziny głosowania w Budżecie Obywatelskim Mazowsza. Można oddać głos na projekt z Gostynina

Wśród 26 propozycji na które można oddać swój głos jest projekt zakupu ambulansu sanitarnego dla Szpitala Psychiatrycznego w Gostyninie

Już tylko kilkanaście godzin zostało do zakończenia głosowania w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Wśród 26 propozycji na które można oddać swój głos jest projekt zakupu ambulansu sanitarnego dla Szpitala Psychiatrycznego w Gostyninie. Projekt opiewa na kwotę 300 tysięcy złotych.Jak oddać głos w Budżecie Obywatelskim Mazowsza?

To, które projekty zostaną zrealizowane, zależy od mieszkańców Mazowsza. Głosowanie trwa do 16 listopada br. Każdy mieszkaniec Mazowsza może oddać dwa głosy – jeden na projekt z puli ogólnowojewódzkiej i jeden z podregionalnej. System nie daje możliwości głosowania „na raty” dlatego ważne jest, by głosy na oba projekty oddać za jednym razem! W imieniu osoby niepełnoletniej głos oddaje opiekun prawny. Głosować można za pośrednictwem platformy internetowej www.bom.mazovia.pl. Po dokonaniu wyboru, głosujący zostanie poproszony o wpisanie imienia, nazwiska, miejsca zamieszkania oraz podanie numeru telefonu komórkowego, na który zostanie wysłany kod weryfikacyjny. Osoby nieposiadające telefonów lub komputerów będą mogły oddać głos w siedzibie urzędu i w jego delegaturach, po wcześniejszym umówieniu się. Projekty wybrane przez mieszkańców zostaną zrealizowane przez samorząd województwa w 2021 r.

Opis projektu: Zakup ambulansu sanitarnego dla Szpitala Psychiatrycznego w Gostyninie

autor/źródło: ralf / Urząd Maszałkowski w Warszawie

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie