Popularny: 1500 odsłonInformacje19 grudnia 2020, 07:39,

Minął tydzień: tragedia przy Spółdzielczej, narodowa kwarantanna i medale za długoletnie pożycie

Minął tydzień: tragedia przy Spółdzielczej, narodowa kwarantanna i medale za długoletnie pożycie

Co najbardziej zainteresowało czytelników naszego portalu od 12 do 18 grudnia 2020 r.

Przedstawiamy podsumowanie tygodnia na portalu Gostynin.Info. Co najbardziej zainteresowało czytelników naszego portalu od 12 do 18 grudnia 2020 r.Tragiczne odkrycie w bloku w Gostyninie. Zaniepokojona brakiem kontaktu od kilku dni z synem matka zaalarmowała służby. Po przybyciu na miejsce służby znalazły w lokalu mieszkalnych bloku przy ulicy Spółdzielczej ciało 36-letniego mężczyzny. Informacja na ten temat najbardziej zainteresowała czytelników naszego portalu w tym tygodniu.

Pięćdziesiąta rocznica ślubu to wspaniały jubileusz, to symbol wierności i miłości rodzinnej, dowód wzajemnego zrozumienia i istoty związku małżeńskiego.

To drugi artykuł, który najbardziej zainteresował czytelników naszego portalu w mijającym tygodniu.

Złote Gody to niecodzienna i wspaniała chwila, nie tylko dla Jubilatów, ich rodzin ale także dla władz państwowych i samorządowych.

W dniu 10 i 11 grudnia 2020 roku, odbyło się uroczyste wręczenie medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznane prze Prezydenta RP parom z 50-letnim stażem małżeńskim.

W tym roku medalem tym wyróżniono 11 spośród 13 par z terenu Gminy Szczawin Kościelny, którzy zawarli związek małżeński w 1969 i 1970 roku. Niestety spośród tych par: 2 małżeństwa nie doczekały uroczystości z powodu śmierci współmałżonka.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną, uroczystość odbywała się w ograniczonym gronie Dostojnych Jubilatów, z zachowaniem wszelkich wymogów sanitarnych.

Przerwanie transmisji COVID-19 to jedyny skuteczny sposób na zwycięstwo w walce z koronawirusem. Umożliwi to szczepionka przeciwko COVID-19. Zanim jednak rozpoczniemy proces szczepień, musimy być szczególnie ostrożni i odpowiedzialni. Do 17 stycznia 2021 r. przedłużamy etap odpowiedzialności, podczas którego wprowadzamy dodatkowe ograniczenia. Zamknięcie stoków narciarskich oraz zakaz przemieszczania się w Sylwestra – to niektóre z nich. Sprawdź, jakie zmiany czekają nas po świętach.

Noc sylwestrowa to szczególny dzień w roku. Każdy z nas chce go spędzić w gronie przyjaciół i rodziny. W obecnej sytuacji jednak wszelkiego typu imprezy i zgromadzenia stwarzają niezwykle groźne warunki do dalszej transmisji koronawirusa. A co za tym idzie, są bardzo niebezpieczne dla nas i naszych bliskich. Dlatego zostań w domu i nie organizuj imprez i spotkań towarzyskich poza gronem domowników. Podobnie jak inne liczne kraje europejskie, również Polska wprowadza ograniczenia w tym dniu. Z 31 grudnia 2020 r. na 1 stycznia 2021 r. w godzinach od 19:00 do 6:00 w całym kraju obowiązuje zakaz przemieszczania się. Wyjątkiem będą m.in. niezbędne czynności służbowe oraz inne wskazane w rozporządzeniu. To kolejny artykuł, który najbardziej zainteresował czytelników naszego portalu, z kolei z informacji sportowych, najważniejszym wydarzeniem tygodnia był kolejny medal dla naszych fighterów.

Startujący w kategorii OFS 77 kg Jakub Paszotta z klubu KO Fight Team Gostynin wywalczył brązowy medal w zawodach ALMMA 188. Turniej został rozegrany w niedzielę (13 grudnia br.) w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Sochaczewie.

"Ostatni start w tym roku kończymy brązowym medalem Jakuba Paszotty w kat. OFS 77 kg. Dwie mocne walki, jedna wygrana i nieznaczna porażka w półfinale przyniosły Nam 3 miejsce" - informuje trener Krzysztof Osmałek.

autor/źródło: Piotr Mrówka

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Gregor, 19 grudnia 2020
Niema żadnej kwaratany narodowej dopóki co nie zostanie wprowadzony stan nadzwyczajny.lub stan klęski żywiołowej.. a to ze tak gadaja i piszą niech gadaja każdy mądry wie co z czym ..kwaratanna narodowa hihihi
Dodaj ogłoszenie