Popularny: 4400 odsłonInformacje14 listopada, 18:13,

"Majteczki w złotóweczki, ło ho ho ho!" Zespół Bayer Full dostanie łącznie 550 tys. zł

"Majteczki w złotóweczki, ło ho ho ho!" Zespół Bayer Full dostanie łącznie 550 tys. zł

A jak Wam rząd pomógł w czasie pandemii?

Ministerstwo Kultury wypłaci Sławomirowi Świerzyńskiemu 150 tysięcy zł, a jego żonie 400 tysięcy zł grantu z Funduszu Wsparcia Kultury. Łącznie z pieniędzy podatników w okresie pandemii wsparciem zostanie objętych ponad 2 tysiące podmiotów na kwotę 400 milionów złotych.Jeden z użytkowników portalu społecznościowego w komiczny sposób skomentował decyzję resortu kultury nawiązując do jednego z najsłynniejszych utworów zespołu:


Od dłuższego czasu dokonania muzyczne lidera Bayer Full Sławomira Świerzyńskiego giną w cieniu jego kontrowersyjnych wypowiedzi.

Rok temu, po awarii oczyszczalni ścieków "Czajka" w mediach społecznościowych używając wulgarnych słów, obarczył winą za zdarzenie ówczesnego wiceprezydenta Warszawy Pawła Rabieję. 

W lutym z kolei muzyk disco polo wyraził swoje uwielbienie do prezydenta Andrzeja Dudy. Podczas wizyty w studio TVP.info stwierdził, że: "Andrzej Duda jest erudytą dosłownie. Jemu miód z ust kapie. On ma pyłek kwiatowy na ustach. W momencie, gdy zaczyna coś mówić, on doskonale potrafi dobierać słowa. Bez kartki. Jakby tak, o, pstrykać! I natychmiast może mówić godzinami". Kilka dni później, w rozmowie z Faktem oświadczył, że ma w planach nagranie piosenki dla Pary Prezydenckiej.

A jak Wam rząd pomógł w czasie pandemii?

autor/źródło: Redakcja gostynin.info

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Aleksandra, 17 listopada
Szkoda ze widzicie tylko to, co chcecie widziec, chcialoby sie napisac wiecej ale po co, jaki to ma sens jak I tak kazdy widzi co che widziec, slyszy co chce slyszec. Dla jednego bedzie zle ze Swierzynski dostal a dla drugiego ze dostal Bartosiak.
Olek, 16 listopada
To nic dziwnego - ten system tak działa. Zdeklarowany pislamista zawsze będzie miał pełne koryto. Co do twórczości w/w. wypowiadał się nie będę, ale nie ma ona nic wspólnego z muzyką a na pewno z kulturą... Wolałbym już słuchać ''brzdąkania'' z baletu mongolskiego albo muzyki starocerkiewnej. Zawsze to mniej irytujące ...
Franek, 16 listopada
Co za farsa!!! Brak słów co robi ta władza... Ja dostałem 5tys.wsparcia na wiosnę i tyle ich pomocy.
Dodaj ogłoszenie