Popularny: 1700 odsłonInformacje1 sierpnia, 10:41,

Kuba Sienkiewicz wystąpił w Gostyninie


Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa  Mazowieckiego

Poniedziałkowy wieczór był bez wątpienia jednym z tych, które na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Gostyniński zamek, zazwyczaj spokojny i pełen historii, zmienił się w magiczne miejsce, w którym odbył się koncert Kuby Sienkiewicza - artysty polskiej sceny muzycznej, lidera zespołu Elektryczne Gitary.Organizatorem wydarzenia była Fundacja „Lepszy Gostynin” i Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina. Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa  Mazowieckiego.

Wydarzenie odbyło się w ramach akcji pn. Gostynińskie Letnie Brzmienie.

Kuba Sienkiewicz przyciągnął do Gostynina rzesze miłośników jego twórczości, a także tych, którzy chcieli poznać jego muzykę bliżej. Wszyscy zgromadzeni na Sali kolumnowej w zamku mieli jedno wspólne - pasję do doskonałej muzyki. Wszystko to tworzyło niezwykły klimat, który towarzyszył publiczności przez cały wieczór.

Kuba Sienkiewicz wystąpił z muzykiem Łukaszem Dąbrowskim, który doskonale wpasował się w jego muzyczne wizje. Emocje, które towarzyszyły widzom podczas słuchania piosenek były naprawdę intensywne. Był to wyjątkowy moment, który na długo pozostanie we wspomnieniach mieszkańców Gostynina i wszystkich obecnych tego wieczoru.

„Dziękujemy, Kubie Sienkiewiczowi, za to, że podzielił się z nami swoją twórczością. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wróci do naszego miasta, abyśmy mogli razem stworzyć kolejny niezapomniany koncert. To właśnie takie wydarzenia sprawiają, że sztuka żyje i trwa w sercach ludzi” - podsumowała jedna z organizatorek koncertu Agnieszka Korajczyk-Szyperska.

"Wspaniały koncert Kuby Sienkiewicza i Łukasza Dąbrowskiego. Publiczność dopisała Zamek Gostyniński wypełniony po brzegi. Były Hity... Dzieci wybiegły... To już jest koniec.... Kiler...a na koniec owacje na stojąco" - podsumowuje Roman Augustyniak.

Zdjęcia indywidualne osób z Kubą Sienkiewiczem udostępnimy zainteresowanym poprzez email. Prosimy o kontakt pod adresem: redakcja@gostynin.info.

 

Koncert Kuby Sienkiewicza w Gostyninie. Kolejne muzyczne wydarzenie, które zachwyciło publiczność. Partnerem wydarzenia jest samorząd województwa mazowieckiego. Mazowsze serce Polski

Opublikowany przez Agnieszkę Korajczyk-Szyperską Poniedziałek, 31 lipca 2023
 

Wspaniały koncert Kuby Sienkiewicza i Łukasza Dąbrowskiego ♥️♥️♥️ Publiczność dopisała ???????????? Zamek Gostyniński wypełniony...

Opublikowany przez Romana Augustyniaka Poniedziałek, 31 lipca 2023

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie