2400 odsłonInformacje31 października 2018, 01:50,

Krzysztof Osmałek z Gostynina zawalczy w gali MMA. Gościem specjalnym będzie Różal

Krzysztof Osmałek z Gostynina zawalczy w gali MMA. Gościem specjalnym będzie Różal

Naszemu gladiatorowi życzymy szczęścia, ponieważ wolę walki ma we krwi


Na początku grudnia Krzysztof Osmałek z lokalnego klubu KO Fight Team Gostynin weźmie udział w zmaganiach MMA "Sharks Attack" w Ostródzie. Gala odbędzie się 8 grudnia br.



Nasz zapaśnik zmierzy się z Damianem Gryglasem reprezentującym Ostrołękę. Krzysiek Osmałek czuje respekt przed rywalem, choć nie składa rękawic przed walką.

"Walka z Damianem na gali w Ostródzie to kolejna, coraz wyżej zawieszona poprzeczka zarówno dla mnie jak i całego K.O Fight Team Gostynin. Jest to trudny i wymagający rywal, ale znam swoją wartość i wiem, że jeśli przygotuje się na 100 % to walka będzie wygrana. Trenuje do tej walki tak ciężko jak chyba jeszcze nigdy w swoim życiu, wiec zapewniam że  8 grudnia w Ostródzie będzie fenomenalne widowisko" - zapewnia nasz wojownik.

Gościem specjalnym gali będzie Marcin „Różal” Różalski. Naszemu gladiatorowi życzymy szczęścia, ponieważ wolę walki ma we krwi.

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Annetta, 31 października 2018
Powodzenia i będziemy trzymać kciuki. Uda się. Wierzymy
Dodaj ogłoszenie