2300 odsłonInformacje21 września 2016, 10:11,

Jubileuszowy Rajd Siedmiomilowe Buty. 200 osób przeszło ulicami Płocką i Ziejkową


Udostępnij na Fb. To zainteresuje Twoich znajomych


W sobotę, 17 września 2016 odbył się Rajd „Siedmiomilowe buty”, którego organizatorem był PTTK Oddział Gostynin. Jak przystało na jubileuszową XXX edycję rajdu frekwencja dopisała i mieliśmy około 200 uczestników.



Byli to uczniowie z 4 szkół: Szkoły Podstawowej w Sokołowie, Szkoły Podstawowej nr 3 i Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Gimnazjum Nr 2 w Gostyninie. Tegoroczna trasa rajdu biegłaulicami Płocką i Ziejkową, a następnie leśną drogą do zabytkowej kapliczki.

Na polanie koło Skrwy był krótki odpoczynek. Wracali duktem leśnym do Nadleśnictwa Gostynin. Następnie przeszli na Stadion MOSiR, gdzie na uczestników czekały rozpalone ogniska. Tam mogli zjeść długo oczekiwany posiłek. Na stadionie mali i starsi turyści uczestniczyli w konkurencjach sportowych. Odbył się mecz piłki nożnej, rzuty do kosza, slalom, zabawa z ringo i strzały do bramki. Każdy z uczestników otrzymał upominek i pamiątkowy znaczek. Nieoceniona okazała się pomoc rodziców, wychowawców i pracowników PTTK.

Organizatorzy składają wielkie podziękowania dla dzieci i młodzieży, która tak licznie wzięła udział w rajdzie oraz pracownikowi Policji oraz kierownikowi Stadionu MOSIR.

Mamy nadzieję na liczne uczestnictwo dzieci i młodzieży w kolejnych imprezach organizowanych przez PTTK.

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: MG, PTTK / foto: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie