Popularny: 1000 odsłonInformacje22 października 2019, 07:53,

Gmina Szczawin Kościelny szuka chętnych do adopcji psów

Gmina Szczawin Kościelny szuka chętnych do adopcji psów [ZDJĘCIA]

Udostępnij 22
Psy zostały odłowione na przełomie kilku lat z terenu gminy Szczawin Kościelny

Gmina Szczawin Kościelny składa podziękowania za wsparcie i owocną współpracę FUNDACJI DLA ZWIERZĄT ANIMAL GHOST, Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Gminy Żychlin CZTERY ŁAPY ŻYCHLIN oraz WOLONTARIUSZOM dzięki, którym udało nam się znaleźć kochające domy dla 9 naszych psów przebywającym w Schronisku w Kotliskach.Psy zostały odłowione na przełomie kilku lat z terenu gminy Szczawin Kościelny. Nie wiemy o nich zbyt wiele. Wiemy natomiast, że żaden psiak nie powinien do końca życia siedzieć w schroniskowym boksie.

DRODZY CZYTELNICY zachęcamy do kolejnych adopcji psów pochodzących z terenu Gminy Szczawin Kościelny a przebywających w Schronisku dla bezdomnych Zwierząt Domowych „Przyjaciel” w Kotliskach 13, 99-300 Kutno.

Może ktoś szuka ? Może zna właściciela?

A może ktoś z waszych znajomych o dobrym serduszku zechce któremuś podarować dom i wyciągnąć ze schroniska? Decydując się na adopcję psa otrzymują Państwo PRZYJACIELA i STRÓŻA. Dodatkowo każdy z psów jest zadbany, zaszczepiony, odrobaczony, wykastrowany/ wysterylizowany oraz posiada chip.

Wesprzemy nowych właścicieli psów adoptowanych psów z terenu Gminy Szczawin Kościelny wyprawką na dobry start zafundowaną przez:

- Urząd Gminy w Szczawinie Kościelnym duży worek karmy Premium,

- Gabinet Weterynaryjny PETKO i HOTEL U WETERYNARZY z Żychlina zapewnia: pierwsze szczepienie przeciwko wściekliźnie; pierwsze odrobaczenie; pierwszą wizytę,

- Sklep Zoologiczny ANIMALS Kutno (galeria Carrefour): miski, zabawki, rabaty na zakupy.

Proszę o kontakt z nr tel. 24 235 15 17.


SARA ID 1344 odłowiony 08.01.2014 r. Pies, wiek ok 10 lat, nie toleruje smyczy, lękliwy, ale nie agresywny, polecany do domu bez dzieci.


MEXI ID 3471 odłowiona luty 2015 r. Średnia suka, wiek ok 9 lat, nadająca się raczej do okólnika- w przeszłości była agresywna. Nie toleruje smyczy – potrzebny cierpliwy właściciel.


HANK ID 3536 Odłowiony kwiecień 2015r., Duży pies, wiek ok. 8 lat. – potrzebny cierpliwy właściciel


SASEN ID 3557 Odłowiona marzec 2015r., średnia suka, wiek ok 6 lat, toleruje smycz, bardzo łagodna, milusińska


Adoptowany


AMZEJ ID 3635 Odłowiony lipiec 2015r., duży pies, wiek ok 5 lat, łagodny, do domu z podwórkiem, toleruje inne psy.


Adoptowany


ZORBA ID 3986 Odłowiona grudzień 2016 r., duża suka, wiek ok 6 lat żywiołowa, łagodna radosna szczekliwa.


SYSANA ID 4046 Odłowiona 02.03. 2015r., średnia suczka, wiek ok 5 lat, niestety wycofana, bojaźliwa, nie lubi smyczy, polecana dla osoby doświadczonej z takimi problemami-.potrafi pokazać zęby.


Adoptowany


Adoptowany


LOTOS ID 4052 Odłowiony 06.03.2017r., pies średni, wiek ok 4 lat, bardzo wesoły,energiczny,szczekający, bywa agresywny raczej do pilnowania.


Adoptowany


Adoptowany


WIREK ID 4469 Odłowiony w Słupie 14.05.2019r., średni pies, wiek ok roku, łagodny ale jeszcze troszkę wycofany, toleruje inne psy, niestety zagryza drób.


Adoptowany


Adoptowany


Adoptowany

autor/źródło: UG Szczawin Kościelny

Napisz komentarz

Komentarze

gość, 29 lutego
Zorba adoptowana :)
Dodaj ogłoszenie