Popularny: 4500 odsłonInformacje21 czerwca, 18:41,

#GaszynChallenge. Gostynińscy motocykliści pompowali dla chorej Zosi


Udostępnij 116
Gostynińscy motocykliści nominowali: grupę motocyklową Moto Piast z Płocka, Radosława Zawadzkiego i grupę Ognisko oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku z Gostynina

Gostynińscy motocykliści przyjęli wyzwanie rzucone przez ich kutnowskich kolegów, w ramach akcji charytatywnej #GASZYNCHALLENGE."Przybyliśmy bardzo licznie, było ok 60 motocykli, a łącznie prawie 100 osób. Zebraliśmy 1055 zł. Nie spodziewałem się, że nasza akcja osiągnie aż taką skalę, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Motocykliści z Gostynina po raz kolejny pokazali, że bardzo lubią pomagać innym" - powiedział portalowi gostynin.info Daniel Łudczak uczestnik wyzwania.

Zasady są bardzo proste, osoby lub instytucje nominowane muszą wykonać 10 pompek i wpłacić minimum 5 zł na konto chorej Zosi z linku: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengezosia. Komu się nie powiedzie musi wpłacić 10 zł. Każdy, kto ukończy wyzwanie nominuje kolejne przynajmniej 3 osoby lub instytucje, które mają 48 godzin na podjęcie i wykonanie zadania.

Zosia ma 5 miesięcy i walczy z SMA typu 1- chorobą powodującą rdzeniowy zanik mięśni. Lek, który może powstrzymać chorobę opiewa na kwotę 11 milionów złotych.

Gostynińscy motocykliści nominowali:

- grupę motocyklową Moto Piast z Płocka

- Radosława Zawadzkiego i grupę Ognisko

- Uniwersytet Trzeciego Wieku z Gostynina

 

Gostynińscy Motocykliści po raz kolejny pokazali, że jeżeli chodzi o pomaganie innym nie mają sobie równych❗???????? Z przyjemnością przyjęliśmy wyzwanie od Kutnowscy Motocykliści, jednak chyba nikt z nas nie spodziewał się takiej frekwencji - ponad 80 osób przyjechało łącznie na ok. 60 maszynach????️????️????????. To naprawdę niesamowity wynik, z którego wszyscy możemy być dumni ???? Zbiórka pieniążków dla Zosi stanęła natomiast na kwocie 1️⃣0️⃣5️⃣5️⃣ zł. Jest moc❗ ???????????? Z naszej strony nominacja dla: ➡️ Moto-Piast Płock ➡️ Rafał Zawadzki Rysunek Ilustracja ➡️ Uniwersytet Trzeciego Wieku w Gostyninie Czas na wykonanie wyzwania to 48h (ale może być ewentualnie troszkę dłużej ;)) Do dzieła❗ Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/waleczna-zosia

Opublikowany przez Daniela Łudczaka Niedziela, 21 czerwca 2020

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: ralf / foto: Piotr Mrówka

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie