Dzień bez plecaka w GCE
Ciekawa alternatywa dla klasycznego dnia wagarowicza
W piątek (25 marca br.) uczniowie GCE zabrali swoje zeszyty, podręczniki szkolne, piórniki, kanapki i napoje ale tym razem spakowali je nie do plecaka tylko do czasami nieoczywistych przedmiotów przedmiotów.
Warto je wymienić bo kreatywność naszych uczniów była ogromna: garnek, głośnik, pojemniki na ciasto, podbierak do ryb, taczka, opona, rower, kask, koszyki wiklinowe i plastikowe, torby na zakupy, walizka podróżna, kuferki na kosmetyki, walizki na narzędzia, wózki dla lalek, kołyski dla lalek, reklamówki, worki na buty, pudełka ozdobne i po butach.
Jak sami widzicie pomysłowość i wyobraźnia była ogromna. Wszystkie zajęcia odbyły się zgodne z planem. Było miło, sympatycznie i radośnie oraz inaczej niż zwykle.
Obejrzyj zdjęcia
autor/źródło: GCE Gostynin
Podobało Ci się? Udostępnij!
Dodaj pierwszy komentarz
Nowe ogłoszenia
![Dzień bez plecaka w GCE [ZDJĘCIA]](https://static.gostynin.info/site/assets/files/179919/id-uzcds-gostynin-dzien-bez-plecaka-w.jpg)









