Informacje3 czerwca, 14:58,

Dni Pola w Strzelcach. Ruszyły zapisy


"Dni Pola” to impreza mająca na celu promocję postępu biologicznego wśród polskich rolników.

Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR oraz BASF Polska Sp. z o.o. zapraszają 23 czerwca 2022 roku na "Dni Pola” w Hodowli Roślin Strzelce Sp. z o.o. Grupa IHAR w Strzelcach (woj. łódzkie, pow. kutnowski)."Dni Pola” to impreza mająca na celu promocję postępu biologicznego wśród polskich rolników. Specjalnie w tym celu przygotowano ponad 110 poletek demonstracyjnych, na których prezentowane będą odmiany rzepaku, zbóż, roślin strączkowych oraz innych gatunków. Po raz pierwszy rolnicy będą mieć możliwość zobaczenia "na żywo” odmiany zarejestrowane w roku 2022, a także kandydatów do rejestracji w roku 2023.  Na prezentowanych odmianach będzie można również zapoznać się z najnowszą technologią ochrony roślin środkami firmy BASF.

Kliknij, by zarejestrować swój udział w Dniach Pola.

Zwiedzający będą mieć możliwość nieograniczonych konsultacji z hodowcami odmian, ekspertami ds. ochrony roślin, uprawy, itp. 

"Dni Pola” w Strzelcach  to jedna z najciekawszych i największych imprez poświęconych postępowi biologicznemu w rolnictwie i stanowi jedną z największych
w Polsce kolekcji krajowych odmian roślin rolniczych prezentowaną podczas imprez dedykowanych producentom rolnym.

Poniżej kilka zdjęć z ubiegłorocznej edycji "Dni Pola w Strzelcach"

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Hodowla Roślin Strzelce Sp. z o.o..

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie