Popularny: 4400 odsłonInformacje29 kwietnia, 18:06,

Czy ulica Kutasa pobudzi turystykę w Gostyninie?

Czy ulica Kutasa pobudzi turystykę w Gostyninie?

Po dłuższej przerwie Balon na Hel proponuje porcję humoru na majowy weekend

Jak się okazuje, pewna ulica w naszym mieście, o której jest ostatnio głośno może stać się atrakcją turystyczną Gostynina.Jak widać na zdjęciu, pojawiają się pierwsi goście, którzy przyjeżdżają z innych miast Polski, aby zrobić zdjęcie ulicy Kutasa. Nie wiadomo skąd taka nazwa wzięła się na mapie Google i kto jest patronem tej ulicy, ale turyści są pod wrażeniem tego urokliwego miejsca.

Jeden z nich, pan Bogusław z Ciechanowa określił nazwę jako bezceremonialną i nonszalancką, ale przykuwającą uwagę. Pani Halina z Sanoka jechała całą noc, aby znaleźć się na ulicy o tak niespotykanym statusie. "Nie mogłam uwierzyć, w to co ujrzałam na mapie! Musiałam tu przyjechać i zobaczyć to na własne oczy. Przejść się ulicą Kutasa - to bardzo niecodzienne doświaczenie. Jestem bardzo podekscytowana!" - powiedziała przed kamerami monitoringu miejskiego.

Wszyscy zastanawiają się, skąd taka nazwa ulicy. Czy to tani marketing władz miasta, czy raczej spontaniczna oddolna akcja mieszkańców. W każdym razie, choć kontrowersyjna, może okazać się opłacalna na dłuższą metę. Zobaczymy.

autor/źródło: WP

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Ewa, 12 maja
W miejscu pokazanym na zdjęciu nie ma żadnej informacji o takiej nazwie ulicy ...kto to wymyślił ...????
obatel, 6 maja
A GDZIE TO JEST ???? POKAZALI ZDJĘCIE ---I SZUKAJ WIATRU W POLU !!! OBOK JAKIEJ ULICY ?????
odssddfsdf, 30 kwietnia
To miasto zabłysnęło żałosne, coraz bardziej ta mieścina sięga dna i nie może się odbić
Dodaj ogłoszenie