2300 odsłonInformacje5 września 2023, 11:44,

Co to był za koncert! Artur Barciś dał show w Gostyninie


Artur Barciś dostarczył widowni niezapomnianych wrażeń podczas swojego 1,5 godzinnego show

W poniedziałek 4 września, w sali kolumnowej Zamku gostynińskiego, odbyło się wyjątkowe wydarzenie z udziałem znanego i lubianego aktora Artura Barcisia. Organizowane przez Fundację „Lepszy Gostynin” i Stowarzyszenie Inicjatywa dla Gostynina, a wspierane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, wydarzenie przyciągnęło tłumy fanów aktora.Artur Barciś, znany z takich seriali jak „Miodowe lata” czy „Ranczo”, dostarczył widowni niezapomnianych wrażeń podczas swojego 1,5 godzinnego show. Opowiadał zabawne anegdoty zza kulis teatru i filmu, śpiewał piosenki o dykcji i aktorskich wpadkach oraz wciągał publiczność do wspólnej zabawy. Jego żywiołowość i duże poczucie humoru zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie.

Wydarzenie odbyło się w ramach akcji pn. Gostynińskie Letnie Brzmienie.

"Artur Barciś... To było prawdziwe SHOW i można było trochę się z siebie pośmiać. Historia, a w zasadzie życiorys aktora opowiedziany z bardzo dobrym humorem i dystansem do własnej osoby, a to wszystko przeplatane nietuzinkowymi piosenkami... Był fortepian, perkusja, gitara basowa i akordeon czego chcieć więcej..." - podsumował Roman Augustyniak.

"Nie zwalniamy tempa. Niebawem kolejne wydarzenie, na którym będzie można posłuchać stand-upu. Bądźcie czujni i nie przegapcie tej okazji, aby spędzić czas w towarzystwie dobrego humoru" - dodała Agnieszka Korajczyk-Szyperska liderka Inicjatywy dla Gostynina.

 

Artur Barciś... To było prawdziwe SHOW i można było trochę się z siebie pośmiać ???????????? Historia, a w zasadzie życiorys...

Opublikowany przez Romana Augustyniaka Poniedziałek, 4 września 2023

div id="fb-root">

Gostynińskie letnie brzmienie i Artur Barciś Mazowsze serce Polski Wiesław Raboszuk Adam Struzik Kulturalna uczta i wspaniałe show.

Opublikowany przez Agnieszkę Korajczyk-Szyperską Poniedziałek, 4 września 2023

Obejrzyj zdjęcia

autor/źródło: Inicjatywa dla Gostynina

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Dodaj ogłoszenie