Popularny: 3600 odsłonInformacje10 września 2021, 07:09,

Aleja gwiazd w Gostyninie

Aleja gwiazd w Gostyninie

Klub satyryczny Balon na Hel w podniosłym wydaniu

To tędy spacerowali między innymi Sławomir Świerzyński, Doda, Patryk Jaki oraz zespół pieśni i tańca Akcent!To tędy chodzimy także my, mieszkańcy naszego miasta, w drodze do pracy, po chleb, bułki lub bibułki.

Każdy kto został w tym mieście oraz postanowił w nim żyć i pracować jest w pewnym sensie gwiazdą, która nie poddaje się i liczy na lepsze jutro. Nie jest nam łatwo, ale nie narzekamy. Chcemy zmieniać to miasto na lepsze i wierzymy, że przyjdzie dzień, kiedy powiemy sobie "hej, może to nie jest Las Vegas, ale mamy za to piękny las"! Jeziora, zamek, basen, stadion, kebab, pizzę, obwodnicę, piękny ratusz i rynek oraz korek na łąkach termalnych, który prędzej czy później eksploduje gorącym źródłem.

To tu chcemy żyć, zakładać rodzinę i tańczyć w świetle urokliwego zachodu słońca. Marzenia się spełniają, trzeba tylko chcieć. A my chcemy! Prawda?

autor/źródło: WP

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Łukasz, 12 września 2021
Piękny zamek?! Śmiech na sali może był piękny przed renowacją, ten kto zaprojektował restaurację zamku powininen zmienić zawód a ten kto klepnął projekt powinien siedzieć za zniszczenie zabutku
Piotrek, 12 września 2021
zespół pieśni i tańca Akcent????? Jeszcze napiszcie ludowy zespól pieśni i tańca. Kto to pisał ten artykuł?
K..., 10 września 2021
Jak dla was jakiś pisowiec jest gwiazdą to na prawdę wysoki poziomTej niby "alei gwiazd"
Dodaj ogłoszenie