8700 odsłonInformacje12 grudnia 2019, 14:15,

Adam Matyszewski nie jest już dyrektorem SP3

Adam Matyszewski nie jest już dyrektorem SP3

Adam Matyszewski kierował placówką od września 2017 roku


Jak dowiedział się nieoficjalnie nasz portal, Adam Matyszewski został odwołany z pełnienia funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Gostyninie.



Przypomnijmy, że na wrześniowym posiedzeniu Rady Miejskiej radni przegłosowali uchwałę dotyczącą przyjęcia skargi na czynności Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Obrońców Westerplatte w Gostyninie Adama Matyszewskiego. Na 13 radnych obecnych w obradach 8 było za, 5 wstrzymało się od głosu.

Adam Matyszewski kierował placówką od września 2017 roku.

autor/źródło: ralf

Podobało Ci się? Udostępnij!

Napisz komentarz

Komentarze

Zadowolona, 4 stycznia 2020
Pani Malwino. Właśnie ta karma wraca do Matyszewskiego. Znam go kilkanaście lat. To drań.
Wyborca, 17 grudnia 2019
Można podziękować burmistrzowi za fantastyczny konkurs na dyrektora szkoły podstawowej nr 3 w Gostyninie. Było to zupełnie mistrzostwo świata. Jeszcze musi się burmistrz wiele nauczyć a doraccy też są wspaniali. Tylko pozazdrościć. Wesołych Świąt. Więcej powagi i prawdziwego działania na rzecz mieszkańców a nie tylko dla urzędników p. Burmistrzu.
Do Marii, 16 grudnia 2019
Chyba się burmistrz obudził. Późno. No ale tak to jest. Zobaczymy jakie jeszcze mądre decyzje podejmie.
Dodaj ogłoszenie