SOLAR TRACKER POLSKA, 10KW, WARTO, NASA TARCKER

SOLAR TRACKER POLSKA, 10KW, WARTO, NASA TARCKER
Treść ogłoszenia:
W OFERCIE POSIADAMY PEŁNY ASORTYMENT SOLAR TRACKERÓW OD T12 DO T32. DODATKOWO W JAKO PRODUCENT TRACKERÓW MOŻEMY PRZYGOTOWAĆ KONSTRUKCJE POD INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE.


NASA SOLAR TRACKER ZBUDOWAŁA NAJWYŻSZY SOLAR TRACKER W POLSCE!!!


SOLAR TRACKER DWUOSIOWY TO NAJBARDZIEJ WYDAJNY SYSTEM FOTOWOLTAICZNY DOSTĘPNY NA RYNKU, KTÓRY OD WSCHODU SŁOŃCA DO JEGO ZACHODU USTAWIA SIĘ POD NAJBARDZIEJ OPTYMALNYM KĄTEM TAK ABY PRODUKCJA PRĄDU BYŁA MAKSYMALNA PRZEZ CAŁY DZIEŃ. JEST TO MOŻLIWE DZIĘKI NASZEJ AUTORSKIEJ TECHNOLOGII NASA AI SENSOR.


OBROTOWA KONSTRUKCJA, KTÓRA PODĄŻA ZA SŁOŃCEM TO IDEALNE ROZWIAZANIE DLA OSÓB, KTÓRE NIE CHCĄ INSTALACJI NA DACHU, KTÓRE MIESZKAJĄ W WYSOKICH PARTIACH GÓRSKICH, ZALESIONYCH TERENACH, TERENACH W LICZNEJ ZABUDOWIE, GDZIE SĄSIEDNIE DOMY ZNACZNIE ZACIENIAJĄ TEREN NASZEJ DZIAŁKI, DLA PRZEDSIĘBIORSTW, KTÓRE POTRZEBUJĄ BARDZO DUŻE ILOŚCI PRĄDU PRZEZ CAŁY DZIEŃ, NIE TYLKO W GODZINACH POŁUDNIOWYCH. TO TAKŻE IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA HOTELI,RESTAURACJI, AGROTURYSTYKI, PONIEWAŻ SOLAR TRACKER CHARAKTERYZUJE SIĘ ZNACZNIE WIĘKSZĄ WYDAJNOŚCIĄ W PORÓWNANIU DO KONSTRUKCJI O STAŁYM KĄCIE NACHYLENIA, OZNACZA TO, ŻE W CELU OSIĄGNIĘCIA TAKICH SAMYCH OSIĄGÓW CO NASZ TRACKER, KONSTRUKCJA GRUNTOWA MUSI POSIADAĆ ZNACZNIE WIĘKSZĄ POWIERZCHNIĘ NA GRUNCIE, CO ZNACZNIE ZMNIEJSZA OBSZAR DO REKREACJI DLA GOŚCI HOTELOWYCH.


NASA TRACKER (Nadążne Autonomiczne Systemy Astronomiczne) jest wiodącym producentem z największą w Polsce ilością pracujących Solar Trackerów. Dodatkowo jako jedni z nielicznych posiadamy własne inwertery hybrydowe a także magazyny energii, które nie tylko są kompatybilne z resztą urządzeń naszej firmy, lecz z wszystkimi czołowymi producentami urządzeń związanych z energią odnawialną. Nasza pozycja na rynku krajowym opiera się na opracowanej przez NASA TRACKER autorskiej technologii śledzenia słońca (tracking) a także ciągłemu optymalizowaniu oraz analizowaniu produkcji energii elektrycznej przez sztuczną inteligencję NASA AI Sensor. System ten stale wyrównuje podłączone moduły słoneczne do punktu, który zapewnia największą produkcję energii i osiąga wydajność większą do 60% od systemów stacjonarnych i około 7-15% większą wydajność aniżeli tradycyjne trackery dwuosiowe. Dzięki ponad 600 wdrożonym projektom od 2014 roku w ponad 5 krajach, NASA Tracker jest czołowym producentem solar trackerów na rynek Polski i Europejski.


NASA TRACKER


Uzyskaj do 60% więcej mocy ze swojego systemu fotowoltaicznego, korzystając z NASA TRACKER. System dwuosiowy, który stale ustawia moduły tak, aby były zawsze skierowane w stronę słońca, radykalnie zwiększając produkcję energii w porównaniu do stacjonarnych konstrukcji.


NAJWYŻSZY SOLAR TRACKER W POLSCE!!!


NAJWAŻNIEJSZE CECHY:


KONSTRUKCJE ZGODNE Z: ISO, CE


STAL: OCYNKOWANA OGNIOWO ZGODNIE Z ISO 1461


IP: 65


NAPĘDY: MOTOREDUKTORY PRZEMYSŁOWE


DOPUSZCZALNY WIATR: do 37m/s


OBCIĄŻENIE ŚNIEGOWE: 1,6kN/m2


ZABEZPIECZENIA PRZED: zwarciem, gradem, wichurą


NAJNOWSZA TECHNOLOGIA OPARTA O POTĘŻNE ALGORYTMY SZTUCZNEJ INTELIGENCJI: AI SENSOR, AI SHADOW BRAKE, AI PROTECT.


DLACZEGO DROŻSZE ROZWIĄZANIE MOTOREDUKTORÓW W PRZECIWIEŃSTWIE DO SIŁOWNIKÓW TELESKOPOWYCH?NA TYM OGŁOSZENIU KUPUJESZ:


SOLAR TRACKER T12 WRAZ Z MONTAŻEM


12SZT PANELI TYPU HALFCUT BIFACIAL GLASS GLASS Z podwójna szybą (najmocniejsza wersja paneli) certyfikat międzynarodowy TIER1 najwyższej jakości. Klasa ogniowa A (niepalne).


ILOŚĆ OSI: 2


WYMIAR STOŁU PV: ~24m2


KĄT OBROTU POZIOM: 270


KĄT OBROTU PION: 0-60


ZGODNOŚĆ: CE,ISO


NAPĘDY: MOTOREDUKTORY


POZIOM HAŁASU mierzony z odległości 10m: 0-2dB


POZIOM ZABEZPIECZENIA: IP65


KONSTRUKCJA: STAL OCYNKOWANA OGNIOWO


GALWANIZACJA EN ISO1461


OBCIĄŻENIA ŚNIEGOWE: 1,6kN/m2


ZAKRES TEMPERATUR: -35 +70 stopni Celsjusza


ZAKRES WILGOTNOŚCI: 0%-100%


Wiemy, że przyszłość należy do tych, którzy tworzą ją dzisiaj.

Skontaktuj się z nami i dołącz do tych, którzy kształtują świat jutra.


Dodane przez: SOLAR TRACKER, 14 listopada
ID ogłoszenia: 196554
Dodaj ogłoszenie