Eliminacje miejsko-gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
W dniu 28 lutego 2020 r. w siedzibie Szkoły Podstawowej w Lucieniu odbyły się eliminacje miejsko-gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pn.: "Młodzież Zapobiega Pożarom".
Uczestnicy mieli do rozwiązania test.
W wyniku rozgrywek finałowych kolejność zajętych miejsc przedstawia się następująco:
I Grupa wiekowa – Szkoły Podstawowe – Miasto Gostynin
1. Jakub Ledzion - Szkoła Podstawowa Nr 3 - 19 punktów
2. Piotr Ziółkowski - Szkoła Podstawowa Nr 1 - 14 punktów
3. Wiktoria Orzechowska - Szkoła Podstawowa Nr 3 - 11 punktów
Do eliminacji powiatowych zakwalifikował się Jakub Ledzion.
II Grupa wiekowa – Szkoły Podstawowe – Miasto Gostynin
1. Katarzyna Sabalska - Szkoła Podstawowa Nr 5 - 18 punktów
2. Bartosz Modrzejewski - Szkoła Podstawowa Nr 3 - 14 punktów
3. Mateusz Tomczak - Szkoła Podstawowa Nr 1 - 18 punktów
4. Julia Złotowska - Szkoła Podstawowa Nr 5 - 8 punktów
5. Oliwia Serwach - Szkoła Podstawowa Nr 1 - 7 punktów
Do eliminacji powiatowych zakwalifikowała się Katarzyna Sabalska.
III Grupa wiekowa – Szkoły Ponadpodstawowe – Miasto Gostynin
1. Karolina Chmielewska - Liceum Ogólnokształcące - 14 punktów
2. Adrian Śnieć - Gostynińskie Centrum Edukacyjne - 13 punktów
3. Ernest Miłoszewski - Zespół Szkół - 12 punktów
4. Adrian Kurkowski - Zespół Szkół - 11 punktów / Jakub Ledzion - Gostynińskie Centrum Edukacyjne - 11 punktów
6. Witoria Borkowska - Liceum Ogólnokształcące - 8 punktów
Do eliminacji powiatowych zakwalifikowali się: Karolina Chmielewska, Adrian Śnieć, Ernest Miłoszewski.
Nagrody dla uczestników ufundował Burmistrz Miasta Gostynina.
SZKOŁY PODSTAWOWE – GMINA GOSTYNIN I GRUPA WIEKOWA
1. Szymon Czerwiński – SP Teodorów - 23 punkty
2. Jakub Sejda – SP Lucień - 22 punkty
3.Filip Wójkowski - SP Sierakówek - 20 punktów + ( 1+7) punktów z dogrywki
4.Kamil Przygodzki - SP Solec - 20 punktów + ( 1+5) punktów z dogrywki
5.Oliwia Wilińska - SP Teodorów - 17 punktów
6.Julia Szczepaniak – SP Solec - 14 punktów
7. Hubert Borkowski – SP Sokołów - 12 punktów
Bartosz Marciniak – SP Sokołów - 12 punktów
Tomasz Gębicki – SP Lucień - 12 punktów
10. Justyna Pawlak – SP Białotarsk - 9 punktów
11. Anna Kurkowska – SP Białotarsk - 7 punktów
12. Marcin Guzek – SP Sierakówek - 6 punktów
Do eliminacji powiatowych zakwalifikował się Szymon Czerwiński – SP Teodorów
SZKOŁY PODSTAWOWE - GMINA GOSTYNIN II GRUPA WIEKOWA
1. Kacper Waćkowski - SP Teodorów - 17 punktów
2. Adam Gutkowski - SP Białotarsk - 16 punktów
3. Patryk Serwicki – SP Solec - 12 punktów + (4+6) punktów z dogrywki
4. Adrian Majchrzak – SP Lucień - 12 punktów +(4+4) punktów z dogrywki
5. Natalia Boguszewska – SP Sokołów - 12 punktów +(4+2) punktów z dogrywki
6. Jakub Ujazdowski – SPLucień - 12 punktów + 2 punkty z dogrywki
7. Mikołaj Ostrowski – SP Sokołów - 10 punktów
Michał Pasikowski – SP Sierakówek - 10 punktów
Oliwia Sobczyk – SP Sierakówek -10 punktów
10. Katarzyna Sielaczek – SP Teodorów - 9 punktów
Kinga Zygmunt – SP Solec - 9 punktów
12. Patryk Rybicki – SP Białotarsk - 7 punktów
Do eliminacji powiatowych zakwalifikował się Kacper Waćkowski z SP Teodorów.
NAGRODY DLA LAUREATÓW UFUNDOWAŁ WÓJT GMINY GOSTYNIN.
Obejrzyj zdjęcia
Podobało Ci się? Udostępnij!